راهبردی شو

انجام خدمات اداری انجام کار اداری انجام امور اداری

شما نیز می توانید یک نیروی راهبردی شوید و در شهر خود یا محل کار خود سفارشهای ویژه دریافت نمائید. تا در وقت آزاد خود درآمد کسب کنید.

۱-تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۲-نداشتن سوء پیشینه کیفری به تشخیص مراجع ذیصلاح

۳-تحصیلات برای انجام کارهای اداری کارشناسی یا دانشجوی کارشناسی

۴-توانمند و دارای تجربه در زمینه  انجام کارهای اداری

۵- عدم اعتیاد به مواد مخدر و غیره 

۶-داشتن صلاحیت اخلاقی و شایستگی خدمت به مردم

۷- حداقل سن برای نیروهای راهبردی خانم و آقا ۲۴ سال و حداکثر سن  ۵۵ سال و حداکثر سن برای وکلا و مشاورین ۶۵ سال

۸ متقاضیان ساکن هر شهری می توانند نیروی راهبردی منطقه یا شهر خودشان باشند.

۹-تمام نیروها به صورت پاره وقت می باشند و اجرت ها به صورت پروژه ای پرداخت می گردد

۱-  افرادیکه شاغل در اداره ها هستند درخواست می شود به صورت پاره وقت یا تحت عنوان مشاور پاره وقت با این مجموعه همکاری داشته باشند.

۲- تمام افرادیکه در نزدیکی مراکزی هستند که ارباب رجوع پذیر هستندو میتوانند نیابتا امور مردم را پیگیری نمایند درخواست می شود با این مجموعه همکاری نمایند.

*-بدیهی است تکمیل فرم درخواست همکاری در سایت، صرفا یک درخواست به منظور بررسی مدارک ارسالی برای آغاز همکاری می باشد و تکمیل فرم هیچ گونه الزامی برای راهبردتهران مبنی بر همکاری فرد درخواست کننده ایجاد نمی کند.

*-راهبردتهران با پایبندی بر این اصل بر این باور است که متقاضی کلیه موارد مندرج در فرم درخواست همکاری را با صداقت و راستی تکمیل نموده است. هرچند راهبردتهران می تواند در هر زمان، قبل یا بعد از همکاری، راه کاری برای راستی آزمایی موارد عنوان شده اتخاذ نماید.

*-چنانچه در حین همکاری با این مجموعه هر گونه ضرر و زیان (مادی و معنوی) از طرق نیروهای راهبردی به راهبردتهران یا متقاضیان راهبردتهران (مشتریها) برسد، مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران از طریق مراجع قانونی ذیربط قابل رسیدگی می باشد. 

فرم اعلام همکاری( غیر دانشجویان)