پیگیری امور ثبتی املاک و اراضی

پیگیری امور حقوقی ملکی

هموطنان عزیزی که به هر دلیلی فرصت نمی کنند امور اداری(ملکی) خود را انجام دهند،یا  ملکشان در شهر دیگری واقع است.

ما این شرایط و بستر را بوجود آورده ایم که بتوانیم امور ملکی شما را از طریق نیروهای راهبردی(کارشناسان حقوقی -ملکی) مقیم در کلیه شهرها طبق قوانین جاری کشوری به نیابت پیگیری و انجام دهیم.

سند منگوله دار

سند مالکیت

اسناد تک برگ با کد کاداستر

اسناد تک برگ

تک برگ کردن اسناد منگوله دار

هموطنان عزیزی که به هر دلیلی فرصت نمی کنند اسناد ملکی خود راتک برگ نمایند ما این فرصت را ایجاد کرده ایم که نیابتا امور تک برگ کردن اسناد شما را انجام دهیم

امور حقوقی ملکی را می پذیریم

ملک شما را به نیابت می فروشیم

چنانچه ملکی دارید که مشکل حقوقی دارد یا ملکی دارید که تصمیم فروش آن را دارید کارشناسان حقوقی و ملکی راهبردی ملک شما را نیابتا می فروشند یا با حضور وکلای راهبردی مشکلات حقوقی ملک شما را بر طرف می کنند.

پیگیری املاک و مستغلات

متقاضیانیکه قبلا پرونده خود را برای پیگیری نیابتی به راهبردتهران سپرده اند می توانند با وارد کردن شناسه از نتیجه و وضعیت پرونده خود مطلع گردند.

متقاضیانیکه قبلا پرونده خود را برای پیگیری نیابتی به راهبردتهران سپرده اند می توانند با وارد کردن شناسه در فیلد زیر از نتیجه و وضعیت پرونده خود مطلع گردند.

پیگیری امور املاک و مستغلات

شما نیز می توانید پیامها یا سفارشهای مربوط به ثبت اراضی و املاک را از طریق فرم ذیل برای کارشناسان عمرانی یا حقوقی راهبردی ما در جای جای کشور جهت پیگیری ارسال نمائید.